Zapf Creation BABY born Cvičené štěňátko

pro kluky a holky
Věk od
3 let

• , zakoupeno v 4kids.cz

• Pes nefungoval tak, jak by měl.

je to dárek na vánoce, ještě není vyzkoušený

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• Pejsek splnil svůj účel,vnučka byla nadšená.
    • Postrádali jsme podrobnější návod,viz co se kostičky týká....

Typ
plyšáci
Určení
pro kluky a holky
Věk od
3 let

Krásný přátelský pejsek se jmenuje Andy a určitě si brzy najde místo v srdci všech malých maminek. Má nádherná důvěřivá očka a krásně měkkou srst. Dovede ale také hlasitě štěkat, rád chodí na procházky, rád jí svou růžovou kostičku a dokonce ji umí i vykakat! Vše pomocí malého cvakacího ovládání. Umí také roztomile prosit. Někdy když se snaží upoutat pozornost, začne prosebně knourat. Když se moc rozdovádí, stačí ho pohladit po zádech – to je pro něj povel „Sedni!“ a hned přestane.

Andy nosí krásný obojek s třpytivým přívěskem a do nového domova si přinese svůj nejoblíbenější pamlsek.

Podrobnosti:

• Űíslo výrobku výrobce: 819524
  • Nutné jsou baterie (součástí dodávky)
  • Věk: od 3 let

Upozornění! • Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

4zákazníci nedoporučují produkt

• Pejsek má hebkou srst a je roztomilý.
    • Nereaguje na ovládání, pouze štěká a kňučí.

Kupovala jsem dcerce k Vánocům, ale nereagoval na ovládání, po reklamaci jsem objednala v jiném obchodě dalšího a opět nereaguje na ovládání. Budu vyřizovat další reklamaci a vysvětlovat dceři, že ho musíme znovu poslat pryč. Jsem velice zklamaná!!

• , zakoupeno v 4kids.cz

• Pes nefungoval tak, jak by měl.

je to dárek na vánoce, ještě není vyzkoušený

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• Pejsek splnil svůj účel,vnučka byla nadšená.
    • Postrádali jsme podrobnější návod,viz co se kostičky týká....
  • , zakoupeno v Hracky-pisko.cz

Funkční a velmi oblíbená hračka.

• , zakoupeno v LEGENIO

• Úžasný pejsek. Moc děti zaujal, jenom po půl hodině přestal fungovat, ale nebyl problém okamžitě domluvit způsob reklamace. Moc se těšíme, až se nám vrátí nový funkční.
    • Na poprvé je třeba dát pozor na správný sled používaných funkcí. Nejprve přepnout ze zkušebního režimu. Pak ho posadit a až pak mu dát v sedě sežrat kostičku, nechat ho chvíli se projít a na konci procházky z něj kostička sama vypadne. Jednoznačně doporučuji krmit pouze v sedě a pak ho nechat hned "proběhnout". :-)

• Pejsek byl dárek k vánocům avšak i po vyměnění všech baterek pouze štěká,knučí a chodit a zvedat přední tlapky pouze sporadicky až spíše vůbec nereaguje na ovladač.

Nedoporučuji holčička je zklamaná a samozřejmě psa vyměnit nechce pouze ovladač pejska miluje.Vysvětlete dítěti,že ho musí vrátit,když pak to už nebude on.

• , zakoupeno v BEJBYNET.CZ

• Super - nejlepší vánoční dárek. Krásně štěká, kňourá, chodí, prosí a ta kost, co umí vykakat - prostě super. Navíc má heboučkou srst.

Krásný pes, který vypadá realisticky. Dítě dalo přednost plyšovému před reálným. Nemá žádnou vadu, rozhodně doporučuji.

• Psa chtěla dcera k vánocům,jediné co dělá je že knučí,štěká a čuchá,ale jinak se ani nehne,kost jsme mu strčily do pusy a od té doby je uvnitř...,nenapadlo mně psa zkoušet ještě před vánoci,byl originál zabalený a přivázaný těmi drátky uvnitř,na pohlazení reagoval štěkáním,tak mně nenapadlo že to bude vše co nám předvede

u stromečku bylo velké zklamání

• , zakoupeno v Prodeti.cz

• dárek k vánocům

je to dárek vnučce, doufám, že jsem dobře vybrala