Vtech Lezoucí medvídek

TOP 49 v kategorii Interaktivní hračky

Vtech Lezoucí medvídek

Roztomilý plyšový lezoucí medvídek Vtech, který povzbuzuje děti k pohybu. Učí barvy, čísla i tvary a zná více než 50 českých frází a písniček...
Garantovaný nákup z Nejhracka.cz

Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč100 % • 1 693 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč100 % • 42 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 076 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč95 % • 11 786 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 29 494 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč99 % • 2 104 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč99 % • 13 738 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 11 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 11 007 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 1 748 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 23 493 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč91 % • 7 769 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč100 % • 5 330 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 2 940 recenzíDalší informace

Plyšový medvídek Vtech dokáže svým lezením podpořit děti k pohybu a rozvíjet tak jejich motorické schopnosti. Zná více jak 50 českých frází a písniček, čímž přispívá k rozšíření slovní zásoby. Pozornost nejmenších upoutá příjemnými zvuky i barevnými tlačítky, po jejichž stisknutí učí barvy, tvary a čísla. Hračka je určena dětem od 9 měsíců.

Typ

plyšáci
Určení
pro kluky a holky

Rozvoj motorických schopností

Lezoucí medvídek povzbuzuje děti k pohybu díky pokynům jako „Polez se mnou!" nebo „Jak rychle umíš lézt? Tak pojď, lezeme!". Šikovně tak rozvíjí jejich motorické schopnosti.

Rozvoj motorických schopností

Podpora smyslového vnímání

Hračka snadno přitáhne pozornost nejmenších svými milými zvuky i barevnými tlačítky, po jejichž stisknutí je učí rozpoznávat barvy, tvary i čísla.

Podpora smyslového vnímání

Zlepšení slovní zásoby

Medvídek zná více než 50 českých frází a písniček, prostřednictvím kterých pomáhá dětem rozšiřovat slovní zásobu.

Zlepšení slovní zásoby

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 variantaDárek67 Kč98 % • 15 953 recenzíDalší informace

Rozkošný plyšový medvídek povzbuzuje děti k pohybu. Pokyny např. „Polez se mnou" vyzývá dítě k lezení. Stiskem barevných tlačítek také učí tvary, barvy i čísla.

Medvídek zná více než 50 roztomilých českých frází, zvuků i písniček.

Blikající světýlka i milé zvuky přitahují pozornost dítěte a vybízí ho k aktivní hře, čímž rozvíjí přirozené motorické schopnosti dítěte.

Barevná tlačítka přitahují pozornost dětí a rozvíjí jejich smyslové vnímání, podvědomě učí poznávat barvy, tvary.
Vtech Lezoucí medvídek rozvíjí slovní zásobu dítěte a především jeho motorické schopnosti.
Medvídkovy oblíbené věty, slova a fráze jsou:
Jsem zvědavý medvídek, a mám rád dobrodružství.
Polez se mnou!
Tak pojď. Za mnou!
Poznáš, kde mám modré tlačítko?
Poznáš, kde mám žluté tlačítko?
Poznáš, kde mám fialové tlačítko?
Poznáš, kde mám červené tlačítko?
Ty jsi ale šikulka!
Stiskni moje velké srdíčko a dívej se, jak lezu.
Hurá! Lezeme!
Modrý kruh
Červené srdce
Fialový čtverec
Žlutá hvězda
Můžeme začít? Jedna, dva, tři. Lezeme!
Jedna, dva, tři. Za mnou!
Já rád lezu.
Jsem lezoucí superstar!
Když lezu, tak si rád zpívám.
Jak rychle umíš lézt? Tak pojď, lezeme!
Hurá!

Písničky:

Píseň 1:
Já jsem malý méďa, hebký jako plyš
Raz, dva, tři, a už jsem pryč.

Píseň 2:
Připravte se! Jedeme! Cestou spoustu věcí najdeme!

Píseň 3:
První, druhá, třetí, čtvrtá
už to umí moje tlapka.

Píseň 4:
Ty jsi super star! Mám tě rád.

Píseň 5:
Já jsem malý medvídek, já lezu rád.

Vhodné pro děti od 9 měsíců.

Rozměr medvídka: 26 x 28 x 15 cm

3 AA baterie jsou součástí balení.

Dokumenty

3zákazníci nedoporučují produkt

• Leze jen kousek a pomalu
  • , zakoupeno v Allegro.cz

super

krásná hračka pro další rozvoj těch nejmenších

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 variantaDárek67 Kč98 % • 15 953 recenzíDalší informace

• Velmi povedená hračka
    • Mluví česky

Medvídek vypadá moc pěkně, mluví česky

• , zakoupeno v Hračky - nábytek

Dárek pro vnučku k Vánocům

• , zakoupeno v Pompo.cz

Rozkošný a miloučký kamarád pro lezoucí miminko. Roztomilý, krásně povídá a leze.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Úžasná hračka, která je u vnoučete velice oblíbená.
    Kupuji již podruhé.

krásná hračka pro dítě

• , zakoupeno v Pompo.cz

Za pár korun krásný medvídek.

• edukace