Teddies Fanynka 27 cm

Typ
plyšáci
Výška
27 cm

Plyšová postavička Fanynka o velikosti 27cm patří do známé dvojice František a Fanynka z oblíbeného dětského pořadu Kouzelná školka vysílaného Českou televizí. Fanynka je malá zelená skřítčí slečna, která pochází ze země Fanfárie. Po stisknutí tlačítka na ruce, začne postavička mluvit nezaměnitelným hlasem Lucie Černíkové: „Jů to jsem se ale lekla, kdo jsi?“ „A víš kdo jsem já? Fanynka, vlastně Františka ale říkají mi Fanynka. Tvoje Fanynka“ „Chtěla bych si s tebou hrát, nebo kreslit. Umíš namalovat kytičku, sluníčko a nebo srdíčko?“ „Můžeme si spolu třeba vyprávět pohádky. Ty budeš vyprávět a já poslouchat.“ „Pohádky mám totiž moooc ráda, hlavně ty veselé jako o tom králi„ „Byl jednou jeden král, ten měl rád zelí a už je to celý.“ „Taky si ráda zpívám, třeba ty moje popletené písničky. Šla Fanynka do zelí, do zelí, do zelí, natrhala lupení, lupeníčka. Přišel na ní František, rozšlapal jí košíček. Ty Františku tytyty, ty to budeš platiti.“

Produkt zatím nemá žádné recenze.