MaDe Tabulka naučná živá abeceda

24 cm

• , zakoupeno v Darovánek.cz

snadno pochopitelná hračka pro tříleté dítě

• , zakoupeno v MALL.CZ

• zkušenost už mám velice dlouhou,,všechny moje vnoučata si s živou abecedou rádi hráli

tuto tabulku měl už můj nejstarší vnuk,před 22lety,postupně dědili další 4vnoučata,bohužel tomu poslednímu už nevydržela,proto jsme kupovali novou,všichni si s ní rádi hráli
    cena i kvalita dobrá,pouze vyteklé baterie

• , zakoupeno v FUN KIDS

Živá abeceda je vynikající pomůcka pro učení hrou pro děti, používali jsme jí už v dobách učení našich dětí, i dnes se vyrábí ve stejném vzhledu ale bohužel v mizerné kvalitě. Plast není začištěný a obsahuje ostré otřepy vznikající při výrobě, to je velmi nebezpečné pro říznutí do dětské pokožky, je nutné před použitím ostrým nožem začistit

Určení
pro kluky a holky
Věk od
3 let
Výška
24 cm

Živá abeceda - hra s písmenky pro radost.

Vzdělávací tabulka zábavnou formou seznamuje děti s písmeny a čísly.

Funkce kvíz ověří získané znalosti.

Správné odpovědi motivují dítě k dalšímu poznávání.

Uznání a získané znalosti dávají dítěti větší sebejistotu. 8 hezkých melodií umožní odpočinek dítěte.

Automatické vypínání šetří baterie.

Zažij dobrodružství s písmenky.

• , zakoupeno v Darovánek.cz

snadno pochopitelná hračka pro tříleté dítě

• , zakoupeno v MALL.CZ

cena i kvalita dobrá,pouze vyteklé baterie

• , zakoupeno v FUN KIDS

• , zakoupeno v 4kids.cz

• Velmi dobrá hračka k naučení písmen (pokud by tam nechyběla malá písmena)
    • Došel mi nefunkční kus
    • Chybí důležitá malá písmenka, jsou jen hůlková
    • Obrázky jsou ledabyle nalepeny na papírové pásce, což bude dělat nepelchu
    • Každé písmenko jinak usazené, některé je utopené, jiné je pevně nahoře, další se viklá

Výborná věc, akorát nedotažená. Výrobek je nespolehlivý.

• , zakoupeno v Prodeti.cz

Tabuľka je veľmi nekvalitný, čínsky produkt. Nefunguje správne, vydáva zvlaštne zvuky. Škoda, inak by to bola zaujímava hračka pre dieťa.

rozvíjí myšlení dítěte

• Více funkci
    • Rozumná cena

Nefunkční baterie, poškozená. Po výměně v pořádku. Jeden popisek nalepen vzhůru nohama, fénem sundáno a otočeno.

• didaktická pomůcka
  • , zakoupeno v REMA UH

• Výborná naučná tabulka pro děti
    • Již jednou jsem ji kupovala me první dceři před 18 lety, a musím bohužel zkonstatovat, že kvalita tohoto výrobku je horší. Co se plastu týče, a odlepují se nám proužky ne kterých jsou písmenka , atd... je to škoda.

i tak si myslím, ze je to výborná věc.

• , zakoupeno v REMA UH

Naučná hračka pro děti.