Hasbro Furreal Friends panda

Fur Real Friends
Výška
30.2 cm

• , zakoupeno v MIMIDEKOR.CZ

• Dárek k Vánocům, ale vypadá roztomile.
  • , zakoupeno v LEGENIO

• Hebky kožíšek, příjemné zvuky, různé pohyby

Děti jsou spokojene, s hračkou si hrají a vrací se k ni

• , zakoupeno v 3DToys.cz

Nadherná hračka. Pěkné provedení.Je to dárek, vnučka bude určitě nadšená.

Typ
Fur Real Friends
Výška
30.2 cm

FurReal Friends Panda Űíslo výrobku: A7275EU4

Sladká malá panda umí lézt, sedět a ráda si hraje se svým majitelem. Pandu můžeš i nakrmit, reaguje na hlas a vydává sladké pandí zvuky.

Panda medvídek mládě jako domací zvířátko k pomazlení, pohlazení a hraní: To najdete jen u FurReal Friends. Nejmladší přírustek FurReal Friends je sladká pandí dívka s krásnými oči a pěknou mašlí ve vlasech. Je vhodnou kamarádkou pro děti od 4 let. Reaguje na dotek, může lézt, sedět a pohybuje pažemi i nohami. Malou pandu můžeš krmit, reaguje na hlas a vydává sladké pandí zvuky, když se o ní její majitel stará.

Podrobnosti:

• Baterie: 4 x AA LR06
  • Věk: od 4 let.

Upozornění:

Nevhodné pro děti od 36 měsíců.

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MIMIDEKOR.CZ

• Dárek k Vánocům, ale vypadá roztomile.
  • , zakoupeno v LEGENIO

• Hebky kožíšek, příjemné zvuky, různé pohyby

Děti jsou spokojene, s hračkou si hrají a vrací se k ni

• , zakoupeno v 3DToys.cz

Nadherná hračka. Pěkné provedení.Je to dárek, vnučka bude určitě nadšená.

• , zakoupeno v Hračky Ijáček

Medvídek vypadá opravdu krásně a roztomile, ale více nemohu napsat, je to vánoční dárek, t eprve se uvidí.

• , zakoupeno v 3DToys.cz

Celkem dobra nahrazka domaciho mazlicka:) pokud Vase dite ne a ne pochopit, ze neni mozne poridit si chlupate zviratko do panelakoveho bytiku, tak Panda Hasbro je alternativa. Ne levna ale u 3dtoys jsme nasli paradni cenu v porovnani s beznymi obchody s hrackami. Dcera byla nadsena, dostala to k 6tym narozeninam.

• Vydává snesitelné zvuky
    • Velice hezký a roztomilý obličej
    • Krmení pandy lahvičkou nebo čímkoli je zábavné
    • Lze všelijak nastavit nožičky a hlavičku
    • Na omak velmi tvrdá
    • Plyš líná
    • Možná trošku hlučný motorek

Po tisíci přečtení recenzí jsem se rozhodla,dle uspokojivého hodnocení, pro zakoupení této pandy.
    V první řadě bych chtěla napsat,že dcera je z ní nadšená,máme ji tři týdny a opravdu si s ní hraje každý den. Což jsem ráda :-)
    Ale z pohledu dospělého mě trochu zklamala. Skelet je potažený tenkým plyšem,takže je hračka na omak hrozně tvrdá,mohlo být třeba jen tenká vrstva molitanu,aby byla trošku měkká.
    A plyš docela líná...
    Chrastítko je jen fórový,myslím,že panda na něj opravdu nereaguje. Po nějakých 8 vteřinách panda sama od sebe chodí nebo vydá zvuk.
    Přijde mi i že po čase hraní se asi zahřeje a panda začne chodit líně a potřebuje si odpočinout ;-)
    Ale jak píšu,je to můj pohled.Dcera pandu miluje a hezky si s ní hraje,takže když je spokojená ona tak já taky.
    Kdyby tyhle menší chyby neměla,tak by robot asi stál o pár tisíc víc.

• , zakoupeno v i-hrackarstvi.cz

• Zdá se, že výrobek splňuje představy vnučky.

Bylo to přání vnučky, a nikde nebylo k sehnání.
    Vzhledem k výše popsaným zkušenostem jsem spokojena a výrobek bych doporučila.
    Cena výrobku se mi zdá sice vysoká, ale bylo to moje rozhodnutí.

• , zakoupeno v kidscompany.cz

• hebká

koupila jsem dceři na Vánoce,pořádně jsem nezkoušela,ale líbí se mi :)

• , zakoupeno v Pongo

• Je to roztomilá hračka
    • Zabava pro dítě

• Miloučká, heboučká, mazlíček, nožičky i hlavička jsou pohybovatelné.
    • jdou slyšet motorky při pohybu. často nám nejde probrat z režimu spánku, musím vypnout on/off a až potom reaguje. Na chrastítko také moc nereaguje. Nedrží nám suchý zip, resp. látková krytka je krátká, která je na krytu baterek, takže panda pořád "tahá" mezi nožičkami kus látky :-(.

Osobně jsem čekala víc, lepší reagování. Koupila jsem pro 2letou dcerku a řekla bych, že je jí do náruče velká.