Hasbro Fur Real Friends přenosný domeček se zvířátkem

Série
Fur Real Friends

• , zakoupeno v Darovánek.cz

• myslim, že splňuje všechno v popise hračky
    • jediné, co mě mrzí je, že jezdí jen velmi krátkou dobu a špatně se trefuje do kolejniček domečku

hračku doporučuji dětem jako originální chvilkovou zábavu ;)

• , zakoupeno v 4kids.cz

Věk od
4 let
Série
Fur Real Friends

Fur Real Friends - Jezdící zvířátka Základní hrací sada se zvířátkem - Hasbro.

Roztomilá chlupatá zvířátka Furry Frenzies jsou plná energie a stále někde pobíhají nebo někam peláší. Pokud jsou spokojená a hraní je baví, dají to na vědomí veselými zvuky. Vašeho zvířecího miláčka můžete mít kdekoliv s sebou díky přenosnému domečku. Domeček můžete i vyzdobit! 2x AAA baterie jsou součástí balení.

Věk: 4+

• , zakoupeno v Darovánek.cz

• myslim, že splňuje všechno v popise hračky

hračku doporučuji dětem jako originální chvilkovou zábavu ;)

• , zakoupeno v 4kids.cz

Rozhododvala cena uvidíme jak dlouho po Vánocích vydrží

• , zakoupeno v LEGENIO

dobra cena pěkna hračka

• Pěkné provedení
    • možnost vyzdobit si podle sebe
    • skladné
    • vyšší cena, ale dá se sehnat ve slevě

Z dárku měla dcera velkou radost, dost si s ním vyhraje.

• , zakoupeno v FUN KIDS

• kvalita

Byl to dárek a udělal obrovskou radost

• , zakoupeno v Vrabcarna.cz

• zvířátko funguje bez problému ,
    • dcera má radost,
    • domeček s doplňky je praktický
    • vyšší cena

Zvířátko spnilo svůj účel pod vánočním stromkem, radost byla veliká, výrobek jsem vybírala účelově jako komplet domeček+zvířátko.

• , zakoupeno v MegaHračky.cz

• nádherná hračka
    • úžasné zvuky
    • pejsek je krásně udělaný
    • spousta doplňků a nálepek
    • části kufříku do sebe nezapadají, museli jsme ho slepit, pořád se otevíral a rukojeť vypadávala

nádherný dárek pro naši 4 letou holčičku, doporučuji

• , zakoupeno v MegaHračky.cz

zatím nebyl vybalen, je to dárek na 24.12.

• vhodné na cestování
    • roztomilé,tak akorát do ruky
    • zvířátko má svůj domek
    • děti si vyhrají a nejen děti....
    • pozor ujíždí pro nás na nedostupná místa
    • děti chtějí i ostatní zvířátka

jednoduché na ovládání
    lze vypnout-zvířátko spí