Cobi LITTLE LIVE PETS Moje vysněné štěňátko

pro kluky a holky
Výška
15 cm

• , zakoupeno v 4kids.cz

Maximální spokojenost, krásná a opravdu věrohodná hračka.Hračka je doma favorit.

Typ
zvířátka
Určení
pro kluky a holky
Výška
15 cm

Stiskni mi tlapku, otevřu oči! Jak je roztomilé! Pohlaď mě po hlavě, zahýbu hlavou nebo budu otevírat a zavírat oči. Nakrm ho z lahvičky. Dívej se, jak pije mlíčko! Pohlaď ho, ulož na bok a sleduj, jak usne. Když dýchá, zvedá se mu bříško. Je tak roztomilé! Moje vysněné ŠTĚŇÁTKO!

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v 4kids.cz